עולמו הרגשי של הליצן

למבוגרים

סופשבוע

סדנת ליצנות עם גילי עברי

עולמו הרגשי של הליצן

גילי הינו שחקן, במאי ומורה לתיאטרון, אך יותר מכל -

הנו ליצן בכל רמ"ח איבריו.

מאז שנת 2000 ועד היום הוא חוקר את המפגש הבלתי אמצעי על הבמה, ברחוב, בבית החולים - כליצן רפואי, ובכל מקום בו הוא נוכח. גילי הפך למומחה, לאמן ולמורה מבוקש בתחום הליצנות.

בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב 1997, ממייסדי קבוצת 'תיאטרון הקוקיה' וממקימי תיאטרון 'פסיק' ירושלים. יצר והשתתף בהצגות רבות, מביניהן: 'TO LIFE' - הצגת ליצנות-כתיבה, בימוי והנחייה אמנותית (זוכת 3 פרסי קיפוד הזהב 2015), 'spoontaneous' - הצגת ליצנות מקורית ביצירתו, 'locorazon' - מופע ליצנות רחוב אינטראקטיבי המשלב עבודה עם חפצים, 'fool-on' - מופע ליצנות רחוב שכולו על טהרת אימפרוביזציה ואינטראקציה עם הקהל ללא שימוש בשפה מילולית, 'אוקטביו ואוגוסטו'–הצגת ליצנות לילדים – תיאטרון פסיק, 'דיכאונות קלים בשושן' - הצגת קומדיה דל ארטה ,בבימויו של אדריאנו יורוסביץ' - תיאטרון הבמה ירושלים.
גילי מנחה סדנאות ליצנות, אימפרוביזציה וקומדיה דל ארטה למבוגרים, נוער וילדים - ביה"ס לתיאטרון הגוף, תיאטרון מראה ועוד. במשך 14 שנה הופיע כליצן רחוב, במופע אימפרוביזציה בפסטיבלי תיאטרון וברחובות אירופה. השתתף בפסטיבלים : avignon , Edinburgh , tarrega , sharleville ורבים אחרים. משנת 2011 ליצן רפואי בקבוצת רופאי חלום, בבית החולים זיו שבצפת

סדנת ליצנות עם גילי עברי

הליצן הוא מישהו שרואה/מבין/מתייחס אל העולם בצורה שונה משאר בני האדם. הוא לא כבול בשום מוסכמה ולכן מתייחס לעולם סביבו כמו מגרש משחקים של ילד, הוא יוצק משמעות לדברים סביבו כראות עיניו.


הוא לא שופט שום סיטואציה או את עצמו בכלים המקובלים עלינו, ולכן הוא חופשי להתייחס לכל דבר בכל דרך הנראית לו. ובכל זאת משהו מנחה אותו מוביל אותו. המשהו הזה הוא העולם הרגשי שלו. הליצן תמיד יודע מה הוא מרגיש לכל הסובב אותו ודרך זה הוא יוצר מגע, מתייחס, מפתח מערכת יחסים.


בסדנה ניגע בכמה מישורים:
הזיהוי הרגשי של הליצן כלפי הסובב אותו:

מה הרגש שעולה, איך לזהות אותו,

איך לבחור את הרגש המנחה.
איך לגדול, להתרחב בתוך הסיפור הרגשי אותו מצאנו.
איך לבטא החוצה את אותו עולם רגשי שיגיע לסובבים אותנו.

 הסדנה הקרובה: 

 מיום חמישי ה-4/4 בצהריים, ועד מוצ"ש ה-6/4​ 

 במרכז 'ליבה' שבקיבוץ חוקוק 

 

לאתר 'ליבה' >>

 

עלות: 1,300 ש"ח כולל לינה ואוכל לאדם

מספר המקומות מוגבל

לפרטים נוספים והרשמה התקשרו לאילת 054-4803594

שיווק והזמנות - ענת 054-5531623

בית הספר והרשמה - לי 0545321141

קשרי לקוחות ופרויקטים - שירלי 052-8710897

הנהלת חשבונות - זיו- 0525496546

תיאטרון הקוקיה

קיבוץ חוקוק 1292300

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle